Команда консультантів

Координаторка

Фінансовий консультант/ консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

Ретюнських Олена, к.е.н.,

Переваги: Практичний досвід в наданні консультування для МСП понад 15 років. Є учасником робочих груп зі зміни податкового законодавства. Практичний досвід з питань імплементації фінансового розвитку МСП за міжнародними стандартами обліку та оподаткування.

Фінансовий консультант/ консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

Шашкова Тетяна Іванівна,

Переваги: Практичний досвід в наданні консультування за ваучерною програмою. Практичний досвід з питань фінансового розвитку підприємництва по всіх цільових групах: підприємці , студентська молодь, безробітні. Як аудитор має практичний досвід в наданні консультацій за податковими та юридичними особливостями здійснення підприємницької діяльності.

Консультант з юридичних питань

Шевцова Ольга Іванівна, юрист

Переваги: Практичний досвід з надання консультацій за ваучерною програмою. Практичний досвід роботи з юридичних питань ведення бізнесу, бухгалтерського обліку та трудового права на підприємстві та у приватних підприємців. Досвід публіцистичної роботи та консультувань в засобах масової інформації, зокрема в газеті „Приватний підприємець”. Автор та співавтор методичних посібників для приватних підприємців, що видавались Видавничим будинком „Володимир Дудник”.

Консультант з питань розвитку бізнесу

Валерій Кандалов

Переваги: Практичний досвід з фінансових та організаційних питань ведення бізнесу за широким спектром: від представників малого бізнесу до юридичних осіб середнього бізнесу у т. ч. з питань корпоративної діяльності. Більш 12 років Досвіду супроводу стартапів, розробки бізнес-моделей та залучення фінансування для розвитку бізнесу

Консультант з питань маркетингу

Світлана Насірова

Переваги: Експерт у сфері реклами та маркетингу понад 17 років. Тренер з маркетингу для малого і середнього бізнесу, стратегії розвитку бізнесу, клієнторієнтованності та клієнтського сервісу. Зовнішній експерт і тренер проектів: Торгово-промислової палати Київа, міжнародного німецько-українського проекту KVP-Ukraine, YMCA, Клубу ділових людей, Клубу сталого бізнесу.


Консультант з питань SMM

Лейла Ассіде

Переваги: Інтернет-маркетолог, засновник інтернет-агенції Студія Бізнес Рішень. Більше 150 успішно реалізованих проєктів для малого і середнього бізнесу в різних нішах. SMM-фахівець з просування комерційних і особистих акаунтів в Facebook і Instagram. Автор курсу з просування в Instagram "Ідеальний Instaпазл". Перший свій бізнес, інтернет-магазин, відкрила в 24 роки